лижник на змаганнях подолав дистанцію 20 км за 1 год 45 хв. Визначте середню швидкість руху по

дистанції

Ответы на вопрос

Отвечает Ольшевская Олеся.

Ответ:

11\frac{9}{21} км/год или 11,43 км/год

Объяснение:

дано

S=20км

t=1 год. та 45 хв. або 1\frac{3}{4} год або 1,75 год

знайти

швидкість

V-?

Розв'язок

V=S/t

V=20/1.75=11,43 км/год

у натуральних дробах

V=20/(\frac{45+60}{60} )=\frac{20*60}{45+60}=\frac{1200}{105}=11\frac{45}{105}=11\frac{9}{21}