Значення g на Венері дорівнює 8.9 Н/кг. Скільки важить на Венері тіло, якщо на Землі воно важить

1102Н?

Ответы на вопрос

Отвечает Хрол Лёня.
P=m*g; g=9.8Н/кг( на Земле); 1102Н=m*9.8Н/кг=112,4; P=112.4кг*8.9Н/кг=1001Н.