Через поперечний переріз провідника протягом часу t=1хв, проходить заряд q=120Кл.Знайти силу струму

у провіднику.

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинская Аполлинария.

Δt = 1 мин = 60 с

Δq = 120 Кл

____________

I - ?


I = Δq / Δt

I = 120 / 60 = 2 A