Физика срочно!!!! Желательно с формулами! Знайти різницю фаз між точками хвилі, якщо різниця ходу

від джерела становить 25 см, частота коливань 680 Гц, швидкість хвилі 340 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленчук Люба.

dф=2*pi*dx/L      L=V/v=340/680=0,5 м

dф=2*pi*0,25/0,5=pi