Електричне поле напруженістю 200 н/кл внесли заряд який дорівнює 0,1 м Кл, яка сила діє на заряд

СРОЧНОоооо

Ответы на вопрос

Отвечает Рамазан Сула.

E=F/q

F=qE

F=0,1*200=20 (H)