Знайдіть середню кінетичну енергію молекул газу при температурі 17*С


Ответы на вопрос

Отвечает Фёдоров Костя.

Ответ:

E=3*k*T/2=1,5*1,38*10^-23*290=6*10^-21 Дж

Объяснение: