Помогите!За якої сили струму відбувався електроліз розчину мідного купоросу якщо за 25 хв на катоді

виділилося 2 г міді?

Ответы на вопрос

Отвечает Хвостенко Данил.

Ответ:

Объяснение: m=k*I*t   I=m/k*t=2*10^-3/0,33*10^-6*25*60=4 A