ПОМОГИ ОЧЕНЬ СРОЧНО =))))) Поплавок, що коливається на воді, піднімається та пірнає 6 разів за 3

секунди. Який шлях подолає поплавок за хвилину, якщо відстань між його крайніми положеннями становить 5 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Мария.

1)6:3=2 (раза) за 1 секунду

2)2*60=120 (раз) за 1 минуту

3)120*5*2=1200 (см)