Знайдіть прискорення автомобіля якщо він розпочав свій рух за 5 с досяг швидкості 15 м/c


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Дано: t=5c; Vo=0; V=15 м/с; а - ?

a=(V-Vo)/t=(15-0)/5=15/5=3 м/с^2.