Тіло вільно падає з висоти 8м. Яка його шкидкість на висоті 4 м і кінетична енергія на цій висоті,

якщо маса 5кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Колегова Ксения.

Ответ:

Объяснение:

ΔEp = m*g*Δh = 0,260*10*7 = 18,2 Дж

ΔEp = Ek = 18,2 Дж