Під час поділу одного ядра Урану в атомному реакторі виділяється енергія 32·10-12 Дж. Скільки нафти

треба спалити, щоб отримати таку саму енергію, як і при повному розпаді 2,38 г Урану ? Маса електрона – 9,1·10-31кг, маса протона – 1,67·10-27кг, маса нейтрона – 1,67·10-27кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппская Настя.

Если уран 238, то:
Число ядер N=m/m0=m*Na/M=2,38*6*10^23/238*10^-3=6*10^21
E=N*E1=6*10^21*32*10^-12=192*10^9 Дж
По закону сохранения энергии q*m=E
m=E/q=192*10^9/4,4*10^7=43,6*10^2 кг=4,36 т