з якою силою діє електричне поле напружність якого 2000 Н\Кл заряд 5*10в-6степені Кл


Ответы на вопрос

Отвечает Сизиков Кирилл.

 Находится чисто по определению F = q * E = 5 * 10^{-6} * 2000 = 0,01 H