Егер табанының ауданы 1.5 м,көлемі 6 м болса,мәрмәр бағана топыраққа қандай қысым түсіреді?


Ответы на вопрос

Отвечает Барцишок Александр.

P=ρgh

h=V÷S

h=6÷1,5=4м

ρ=2700

P=2700кг\мx^{3}*10*4=108000Па