За якийсь час автомобіль, рухаючись з постійним прискоренням 1,6 м/с(^2), збільшить свою швидкість

з 11 м/с до 19 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Царёва Снежана.

 \frac{V-V_{0} }{a}  - час який затратись тіло щоб здобути таку швидкість дорівнює різниці кінцевої та початкової швидкостей поділену на прискорення
 \frac{19-11}{1,6} = 5сек