Виготовте математичний маятник з періодом коливання 1с . Експериментально перевірте,чи дійсно

маятник має заданий період коливань.Складіть план своїх дій

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнанов Эльнар.
1) T=2*п*√(L/g), T=1 c, тоді L=T^2*g/4*п^2=10/40=0.25 м довжина нитки.2) Підвісити вантаж(маса не важлива, т. к. T від неї не залежить)3) З допомогою секундоміра знайти T 4) Подивитися вона дорівнює 1 с.