Пожалуйста помогите очень срочно!!! 1)Обчисліть кінетичну енергію тіла,масою 2,5 кг яке котиться

зі швидкістю 10см/с ? 2)Тіло масою 400г,перебуваючи на висоті 20 м,почало падати.Яку швидкість матиме тіло біля поверхні землі,якщо вважати,що вся потенціальна енергія перетворилася у кінетичну? 3)Під дією сили 0,4 кН тіло перемістилося за 20 с відстань 40 м.Яка потужність цього тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Кирилл.
1) Ек=mv^2 /2=2,5*0,1*0,1/2=0,0125 Дж ; 2)mgh=mv^2 /2; v=корень из 2gh=корень из 2*10*20=20 м/с; 3)N=A/t=FS /t= 400*40/20=800Вт