По провіднику опором 100 Ом за 5 хв пройшов заряд 60 Кл. Знайти напругу до провідника


Ответы на вопрос

Отвечает Салиева Арайлым.
Q=I*t=U*t/R
U=q*R/t=60*100/300=20 A