СРОЧНО НАДО ДАЮ 50 БАЛЛОВ! Фокуси розсіювальної лінзи містяться на відстані 12 см від неї.

Зображення предмета міститься на відстані 9 см від лінзи. Визначте відстань від предмета до лінзи

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Максим.

дано F=-12 cм    f=-9 см     d-?

очевидно так как линза рассеивающая F<0

так как изображение у такой линзы всегда мнимое то f<0

1\F=1\d+1\f

1\d=1\F-1\f=1\9-1\12=(4-3)\36=1\36

d=36 см- ответ