Яка кількість теплоти виділилося під час повного згорання кам'яного вугілля масою 10кг?


Ответы на вопрос

Отвечает Анна Бушмельова.
M1=10 кг
q=27000000 Дж/кг
Q=m*q=27000000*10=270000000 Дж=270 МДж