Визначіть модуль рівнодійної сил, які діють на матеріальну точку масою m = 3 кг в момент часу t =

6с, якщо вона рухається по осі Ох згідно рівняння х = 0,04 t3(м).

Ответы на вопрос

Отвечает Жумагалиев Дамир.

Ответ:

ускорение а=х"=0.04*3*2*t=0.24t,

сила F=ma=3*0.24*t=|t=6c|=4.32 H