Робота виходу електронів із платини дорівнює 5,3 еВ. Яку мінімальну частоту має випромінювання,

внаслідок поглинання якого платиною можливий фоефект

Ответы на вопрос

Отвечает Рижук Антон.

vmin=A/h=5,3*1,6*10^-19/6,62*10^-34=6,79*10^15 Гц