Бічне ребро прямої призми дорівнює 5бічне ребро прямої призми дорівнює 5 см. знайдіть об'єм

призми,якщо в іі основі лежить ромб зі стороною 4 см і гострим кутом 30

Ответы на вопрос

Отвечает Кричфалушій Віталіна.

Vпризмы = Sосн * h ,   h = 5,  Sосн = Sромба = 4 * 4 * sin30 = 16 * (1/2) = 8,  
Vпризмы = 8 * 5 = 40. Использованы формулы: объема прямой призмы, площади ромба