Помогите,пожалуйста,Аркуш паперу, довжина якого дорівнює 35 см, а ширина - 21 см, розрізали на

найбільші з усіх можливих рівні квадрати. скільки отримали квадратів?

Ответы на вопрос

Отвечает Меховникова Юлия.

На фото там у два рази менший аркуш, але там наглядно видно, як робити:
Так,як ширина 21см, то найбільшим може бути квадрат зі стороною 21см.
Тоді залишається прямокутник зі сторонами 35-21=14(см) і 21 см, з цього прямокутника найбільшим буде квадрат зі стороною 14см, і залишається прямокутник зі сторонами: 21-14=7(см) і 14см, ось і виходить рівно два квадрати зі сторонами 7 см.