математичний диктантзнайди добуток чисел :2 і 9 ,3 і 7,4 і 3 ,2 і 7 Знайди частку чисел : 16 і 2

,18 і 3 ,24 і 3, 3 і 1

Ответы на вопрос

Отвечает Тулумбаджян Снежана.

18/ 21/ 12/14
8/6/8/3

Отвечает Тамахина Надежда.

ДОБУТОК чисел - це одне число ПОМНОЖИТИ на друге
ЧАСТКА чисел - це одне число ПОДіЛИТИ на друге
знайди добуток чисел :
2 і 9=2*9=18
 ,3 і 7=3*7=21,
4 і 3=4*3=12 ,
2 і 7=2*7=14
  Знайди частку чисел :
16 і 2=16:8=2 ,
18 і 3=18:3=6 ,
24 і 3=24:3=8,
 3 і 1=3:1=3