Відстань між двома пристанями 204 км. Катер долає її за 6 год. За скільки годин пройде цю відстань

буксир, якщо його швидкість на 22 км/год менша, ніж швидкість катера?

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьева Наташа.

1)204÷6=34 км/час - скорость катера
2)34-22=12 км/ час скорость буксира
3)204÷12=17 часов пройдёт это расстояние буксир