За день соняшник виростає на 2 см.На скільки сантиметрів він виросте за тиждень? Яка умова та

розвязок.

Ответы на вопрос

Отвечает Храмов Евгений.

1 день - 2 см

1 неделя - ? см

 

1 неделя= 7 дней

2 * 7 = 14 (см) - вырастет за 1 неделю

Ответ : на 14 см вырастет за 1 неделю.

Отвечает Савченко Віта.

якщо кожендень 2см то за тиждень тобто 7 днив буде                                                                       2*7=14см    виросте за тиждень