Чому дорівнюе ділене,якщо дільник дорівнюе 9 ,геповна частка 6, а остача 5


Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Степан.

2*(а+2а)=12
2*3а=12
6а=12
а=2
= 2*(2+2)=2*4=8 :3 удачи