Қазба жұмыстарын жүргізетін алаңның ені – 250 м, ал ұзындығы одан 150 метрге артық. Алаңның бестен

бір бөлігі зерттелген, ал қалғаны зерттелген жоқ. Зерттелмегеніне қарағанда зерттелгені неше квадрат метрге кем?​
2 2

Ответы на вопрос

Отвечает Казора Ангелина.

Ответ:

60000м²ка кем болады

Пошаговое объяснение:

250+150=400

400×250=100000 м²

100000м²÷5=20000м²

100000м²-20000м²=80000м²

80000м²-20000м²=60000м²