На лісовій ділянці росло 957 беріз, лип - на 184 більше, ніж беріз, а дубів - на 688 менше, ніж

лип. скільки дерев росло на ділянці?

Ответы на вопрос

Отвечает Гусарова Карина.
Лип= 957+184=1141
Дубов=1141-688=453
Всего=957+1141+453=2551