Корові в холодному корівнику треба на добу 40кг кормів а в теплому 36кг.На скільки кілограмів

кормів менше треба на тиждень корові в теплому корівнику ніж у холодному? пожалуйста с условием и решением полностью

Ответы на вопрос

Отвечает Ромайская Ангелина.


40-36=4(кг)

4*7=28(кг)

Відповідь  у теплому корівнику корові  на тиждень треба на 28 кг  менше кормів.