Два пароплави вийшли одночасно назустріч один одному з двох пристаней і зустрілися через 10 годин,

причому один пароплав проходив за годину на 6 км білше, ніж другий.Скільки кілометрів пройшов кожен пароплав, якщо відстань між пристанями становить 380км?

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Лена.
1)380:10=38 (км/ч) - V пароплава 1
2)38+6=44 (км/ч) 
Відповідь: 44 км/год - V 2 пароплава і 36 км/год - V 1 пароплава.