Велосипедист проїхав відстань між двома селами зі швидкістю 15 км/год.Дорогу назад він подолав зі

швидкістю 10 км/год.Скільки всього часу знадобилося велосипедисту,якщо відстань між селами становить 3о км?

Ответы на вопрос

Отвечает Ердибаев Нургиса.
1)30:15=2(год.)-проїхав він туди 
2)30:10=3(год.)-їхав назад
3)3+2=5(год.)
Ответ: знадобилось 5 годин