Від села до міста 132 км за першу годину автобус проїхав 3\11 шляху, а за другу-4\11 шляху. Скільки

км проїхав авт. за дві години

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
3/11 + 4/11 = 7/11
132 :11 * 7 = 84 км - проехал автобус за два часа
Отвечает Гатилова Ирина.



132:11=12
12*3=36
12*4=48
48+36=84