Складіть та розв'яжіть рявняння будь ласка! 1) різниця потроєного числа "у" і числа 41 дорівнює 64;

2) сума чисел 9 і "х" у 5 разів менша від числа 80; 3) частка суми чисел "у" і 10 та числа 4 дорівнює 16; 4) різниця потроєного числа "х" і числа 17 дорівнбє 10.

Ответы на вопрос

Отвечает Фаткуллина Лера.
1) 3у-41=64          2) (9+х)*5=80     3) (у+10):4=16          4) 3у-17=10
   3у=64+41            9+х=80:5                   у+10=16*4           3х=10+17  
  3у=105                   9+х=16                    у+10=64                 3х=27 
   у=35                       х=16-9                      у=64-10                 х=27:3
                                    х=7                            у=54                      х=9
3*35-41=64         (9+7)*5=80             (54+10):4=16         3*9-17=10