Тоқыма станогында 1сағатта 3,45 м мата тоқылды.бір тоқымашы қатарынан екі станокта жұмыс істесе 7

сағатта неше метр мата тоқиды

Ответы на вопрос

Отвечает Сарбаш Василий.
1 сағат-3.45
7 сағат-х
х=7*3.45=24.15*2=48.3