За 4 дні зі складу було вивезено 4060 кг вугілля,1 дня було вивезено 2 сьомих(дріб) усього

вугілля,2 дня 35 відсоткіа решти,3 дня 1ціла 1сьомих(дріб) раза більше ніж другого.Скільки вивезено 4 дня?помогите пж.

Ответы на вопрос

Отвечает Стадничук Алексей.
1) 4060 ·   =1160 (кг) — вугілля 1-го дня;
2) 4060 – 1160 = 2900 (кг) - решта;
3) 2900 · 0,35 = 1015 (кг) - 2-го дня;
4) 1015 · 1 = 1160(кг) — 3-го дня;
5) 2900 – (1015 + 1160) = 725 (кг) - 4-го дня.
Відповідь. 725 кг.