Виконати рівняння: 1)4,32:у=-5,4 2) мінус п'ять восьмих(а),додати три четвертих(а),додати одну

другу(а)- дорівнює мінус п'ять тридцять других

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Диана.
4.32÷у=-5.4
у=4.32÷(-5.4)
у=-0.8

-5/8а+3/4а+1/2а=-5/32
-5/8а+6/8а+4/8а=-5/32
5/8а=-5/32
а=-5/32÷5/8
а=-5/32×8/5
а=-1/4