1) Запиши цифрами числа, к каких триста сорок пять одиниць класу тысяча и двести восемдисят четыре

одиниць класу тысяч, пятсот тридцять сим одиниць класу тисяч, сорок одиниць класу тисяч и сто двадцять одиниць класу одиниць. 2) Запиши числа у вигляди суми розрядних доданкив. 57 454,570 454, 456 702, 4037.

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Ваня.

1) 345284
537000
40120.

2) 57454=50000+7000+400+50+4

   570454=500000+70000+400+50+4

   456702=400000+50000+6000+700+2

    4037=4000+30+7