Автобус жолда 5 сагат, ал жук машинасы 9 сагат болды. Автобус жук машинасынан 240 км кем журди.

Егер олардын жылдамдыктары бирдей болса, аркайсысы неше километр жол журген?

Ответы на вопрос

Отвечает Kidmänsmellikehellandeatyöurfear Sveta.
9-5=4 240÷4=60 60×9=450 60×5=300
автобус 300 км, жук машинасы 450 км журди