Екі орам 24м шұға бар.Бірінші бөлік 2400тг,ал екінші бөлік 4800 тг тұрады.Әр орамда неше метр шұға

бар?

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Данил.
4800+2400=7200
7200÷24=300
2400÷300=8м биринши орамда
4800÷300=16м екинши орамда