У послідовності 35,37,42,44, ..... кожне наступне число, окрім перших двох, дорівнює сумі одного з

попередніх чисел і числа 7. Яке із заданих у відповідях чисел ніколи не може з'явитися в цій послідовності А: 63 Б: 77 В: 105 Г: 113 Д: 114

Ответы на вопрос

Отвечает Щукин Владислав.

Ответ:

113, 114

Пошаговое объяснение:

35+7=42      42+7=49

49+7=56      56+7=63

63+7=70      70+7=77

77+7=84       84+7=91

91+7=98       98+7=105

105+7=112     112+7=119

113 и 114 не подойдут