Шлях від А до Б автомобиль проходить з певною швидкістю за 2,5 год. Якщо він збільшить швидкість на

20 км/год, то за 2 год проїде на 15 км більше, ніж відстань від А до Б. Знайдить відстань від А до Б.

Ответы на вопрос

Отвечает Самойлина Алёна.
Хкм/ч определенная скорость,тогда путь 2,5хкм
х+20км/ч скорость после увеличения,тогда путь 2(х+20)км
2(х+20)-2,5х=15
2х+40-2,5х=15
0,5х=40-15
0,5х=25
х=25:0,5
х=50км/ч
2,5*50=125км от А до В