Протягом тижня щодня витрачали по 8 кг борошна для випікання кексів і по 4 кг борошна для випікання

бісквітів. Скільки всього борошна використали за тиждень? . (У тижні 5 робочих днів.

Ответы на вопрос

Отвечает Кочанов Глеб.
(8*5)+(4*5)= 40+20 = 60(кг)