1.обчислить значення виразу (-5,6-1,6) : 8 = 2. виконать дии 3.(задача) у класі навчаеться 25

учнів, з яких 12 складають хлопчики. Який відсоток учинів класу складають хлопчики?

Ответы на вопрос

Отвечает Абитов Бахтияр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-5.6-1.6=-7.2

-7.2:8=-0.9

3/14:7 1/2=3/14*2/15=1/35

3/4-1/35=105/140-4/140=101/140

25 - 100%

12 - х%

х=(12*100):25=48%  мальчики