Помогите , пожалуйста,срочно!!!!!!!!!!!!Зона мішаних лісів в Україні займає 120750 км2.2/5 займають

орні землі,а 1/3 всієї площі -ліси і чагарники,решта -це сінокоси ,пасовища і болота.Яку площу окремо займають орні землі,ліси і чагарники ,а також сінокоси,пасовища і болота?

Ответы на вопрос

Отвечает Якупов Денис.
1) 2/5 * 120750 = 0,4 * 120750 = 48300 ( км² ) орнi землi
2) 1/3 * 120750 = 120750 : 3 = 40250 (  км² ) лiси i чагарники 
3) 120750 - ( 48300 + 40250 ) = 120750 - 88550 = 32200 ( км² ) сiнокоси, пасовища i болота