8 есеп 21 бет 3 сынып Сынып тақтасының биіктігі 10 дм. Тақтаның сол жақтағы және оң жақтағы

бөліктері шаршы тәріздес. Ортаңғы бөлігінің ұзындығы 30 дм. Тақтаның әр бөлігінің ауданы неге тең?

Ответы на вопрос

Отвечает Сеник Софія.
500дм кв30*10=300  10*10=100 10*10=100  300+100+100=500
Отвечает Литягин Егор.
S=10*10=100 дм^2 (квадрат) - дан тіктөртбұрыш тараптармен 10 және 30 дм,яғни S=10*30= 300 дм ^ 2