Знайдьть 17,5% від числа х , якщо 35% від 40% числа х дорівнюють 28


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмичев Максим.
0,35*0,4*х=28⇒0,14*x=28⇒x=200. 17,5% от 200 составляют 200*0,175=35.

Ответ: 35.