З автобуса вийшло( k) пасажирів,а залишилося в 3 рази більше.Скільки пасажирів було в

автобусі?Скласти вираз для розв`язування задачі та обчислити його значення,якщо k=12

Ответы на вопрос

Отвечает Огороднік Анюта.

вийшло к

залишилось 3к

було в автобусі ? 

складемо вираз : к+3к

обчислимо при к=12

12+3*12=12+ 36=48 пасажирів було в автобусі

================================================ 

Отвечает Грицюк Світлана.

k = 12 =>

12 + 3 х 12 = 12 + 36 = 48

ответ: 48 пассажиров