М.В Богданович 4 класс задача №911 Площа дослідного поля становила 86000 м"2. Частину цього поля у

вигляді прямокутної ділянки зі сторонами 320 м і 100 м засіяно гречкою.3/4 решти поля засіяно просом. Яку площу поля засіяно просом?

Ответы на вопрос

Отвечает Правосуд Богдан.

гречкою засіяний прямокутник зі сторонами 320 і 100 метрів, значить його площа32000 м2.(320*100=32000). площа залишився поля 86000-32000 = 54000 м2. 3/4 залишився полязасіяно просом, а значить нам потрібно 54000/4 * 3 = 40500 м2.