Периметр прямокутника дорівнює 5 м 6 дм, одна з його сторін у 6 разів більша за іншу. Знайдіть

сторони та площу прямокутника.Буду благодана за решенную задачу.

Ответы на вопрос

Отвечает Кротикова Даша.
Х-длина
6х-ширина
5м 6 дм = 5,6 м
Р=2(х+6х)=5,6
2*7х=5,6
14х=5,6
х=5,6:14
х=0,4
длина 0,4 м
ширина 6*0,4= 2,4м
S=ab=0,4*2,4=0,96 м²